SHARE WEEK 2017 - nasze typy

Jako świeżaki na blogowej scenie na SHARE WEEK natknęliśmy się dopiero wczoraj. Właśnie wystartowała szósta edycja rankingu, którego celem jest wyłonienie najchętniej polecanych blogów. 

Całości przyświeca świetna idea - twórcy polecają twórców. Przecież nie tylko piszemy, ale i czytamy. Jesteście ciekawi, gdzie zaglądamy najczęściej? Lubianych miejsc jest sporo, ale pokażemy wam trzy, które są na naszej liście obowiązkowej. Coś dla ciała i coś dla ducha w odpowiednich proporcjach:)Nasze typy:


Z tego miejsca czerpię nie tylko wiedzę, ale i inspirację do tego, by żyć zdrowo i naturalnie. Moda na BIO wciąż trwa i dobrze. Dzięki temu w sieci jest sporo blogów o takiej tematyce. Dlaczego akurat ten? Bo informacje na nim są rzetelne, rady sprawdzone, a autorka nie wpada w skrajności, przez co promowany przez nią tryb życia jest naprawdę zdrowy, a nie podyktowany modą.Miejsce nie tylko dla miłośników książek. Wrażliwość i ciepło autorki, którą mam szczęście znać osobiście, są naprawdę zaraźliwe. Dzięki temu odnajdzie się tu (i najpewniej zostanie na dłużej) i wytrawny bibliofil, i ktoś, kto szuka czegoś do poczytania. Zajrzyjcie, a być może zasiedzicie się tak jak ja.


Jeśli jesteście choć trochę ciekawi poezji współczesnej, zacznijcie o niej czytać właśnie tu. Ostry, swobodny język Michała gładko przeprowadzi was przez zawiłości współczesnej liryki. I nie tylko. Zaglądając tu choć raz na jakiś czas będziecie na bieżąco z młodą, często właśnie tworzącą się literaturą. Będzie czym zabłysnąć w towarzystwie.


A jakie blogi wy czytacie? Podzielcie się linkami w komentarzach, chętnie pozwiedzamy.
Jeśli chcecie je zgłosić do zabawy, możecie to zrobić tutaj.

12 komentarzy:

 1. Nie znam tych blogów, ale z tego co napisałeś wydają się bardzo interesujące i warte uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tych blogach. Do dwóch pierwszych z chęcią zajrzę. 😊 Rownież jestem świeżakiem w blogosferze, ale chyba mój blog powinien poczekać do kolejnej edycji. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zagłosować nie zaszkodzi, chociażby po to, żeby wziąć udział w zabawie;)

   Usuń
 3. Nie znałam wcześniej tych blogów, ale brzmią bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Również jako świeżak na blogosferze na "share week" natknąłem się dopiero wczoraj. Z zaprezentowanych przez Ciebie blogów nie znam żadnego, ale czytając wasze opisy, już wiem, że chętnie na nie zajrzę! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, raju, pałenzlew <3 uwielbiam ten blog już od dość dawna :D Kiedyś udało mi się nawet wygrać na nim konkurs :> Może stąd moja sympatia do niego? :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam Zaniczkę, Moją Sztukotekę i wiele innych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O, właśnie - też mam shareweekowy wpis do stworzenia :) Nie znałam tych blogów, a lubię tę zabawę właśnie za to, że można je poznać. Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tegoroczny share week wzbogacił mnie o znajomość kolejnych świetnych blogów. Twój typ nr 1 też bardzo mnie zainteresował. Świetna sprawa z tym polecaniem - internet jest tak duży, że nie ma sposobności w pojedynkę przeszukać wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. fajnie czasami odwiedzić blog z nie swojej kategorii, bo można poznać inne literacko światy

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016-2018 celebruj czas wolny , Blogger