Głosowanie i zwiastun tematu o świadomym śnieniu

Czas na podsumowanie głosowania. Oddaliście 56 głosów, zawierających 117 wyborów, najrzadziej wskazując propozycje Historia w historii oraz Człowiek człowiekowi wilkiem (8 i 10% głosów). Środek tabeli należał tym razem do tematów o: Puszce Pandory (14%), Najpiękniejszych utopiach (16%), Podwodnym królestwie (17%), dalej Przełomowa muzyka i 19% oraz Święta geometria ze zdobyczą w wysokości 23%. Czas na pierwszą trójkę.Miejsce trzecie i 26%, a jakże, Dziwactwa wielkich ludzi. Ten temat zawsze znajdzie swoich odbiorców. Mocno interesuje was także, Co zostało jeszcze do odkrycia. Temat zgarnął aż 30% głosów i podejrzewam, że do niego wrócimy, bo rzeczywiście jest kuszący. 
Miejsce pierwsze to Świadome sny. Kilka lat temu poświęciłem sporo czasu na teorię, praktykę i doświadczenia związane ze świadomością podczas snu. Czas na wnioski.
Tekstu spodziewajcie się pod koniec tygodnia - weekend wydaje się najlepszą porą na czytanie dłuższych rzeczy. A wcześniej podrzucimy wam kilka lekkich wpisów, żeby uprzyjemnić środek tygodnia. 
Udanej celebracji!

9 komentarzy:

 1. Też czytałem Roberta Monro'e nt jego świadomych snów, podobno naśladowcy zwykle błądzą w temacie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem szczerze, że mocno grzebałam kiedyś w LD. A to wszystko przez samoistne świadome śnienie. To było chyba całe wieki temu, chyba czas powrócić do starych zainteresowań. Czekam na tekst :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie i z przyjemnością do tego wrócę;)

   Usuń
 4. Nie zostało mi nic innego jak napisać; czekam na tekst :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja kiedyś zafiksowałąm się w temacie świadomego śnienia - dlatego z niecierpliwością czekam na Twój wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę śledzić, bo tematy ciekawe.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016-2017 celebruj czas wolny , Blogger